Негабаритні вантажоперевезення до Угорщини

Перевезення з/в Угорщину в основному проходять автомобільним транспортом, оскільки це досить швидко, зручно та доступно.

Негабаритные грузоперевозки в Венгрию 1

Перевезення вантажів до Угорщини відбувається у кілька етапів:

 • Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад, наявність ковша або стріли.
 • Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.
 • Третій етап – прибуття автомобіля в пункт завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.
 • Прибуття вантажу в пункт доставки, розвантаження – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Венгрию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Негабаритные грузоперевозки в Венгрию 3

  Основна особливість доставки пов’язана з тим, що перевезення вантажу дорогами загального призначення обмежене вагою до 24 тонн, при тому, що вага автомобіля не повинна перевищувати 40 тонн.

  Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

  Scroll to top