Міжнародні негабаритні перевезення для експортерів та імпортерів

Як часто ви зіштовхувались із необхідністю перевезення чогось великогабаритного? Україна – одна з небагатьох країн центральної Європи, яка активно експортує та імпортує товари.

Международные негабаритные перевозки для экспортеров и импортеров 2

На ринку існує багато компаній, які займаються перевезеннями товарів стандартних розмірів. А що робити, якщо вам потрібне перевезення автомобілів чи промислової техніки? Чи ви хочете займатися продажем комбайнів, тракторів та різного обладнання? У такому випадку ви, швидше за все, зіштовхнетесь із проблемою доставки негабаритного вантажу в ту чи іншу країну.

Негабаритні вантажі бувають різними: з великою вагою, нестандартні за шириною або висотою, довгоміри або з технічним обладнанням, що не демонтується.

Якщо ваша компанія постійно має справу з вантажоперевезеннями, ви, напевно, замислювалися про придбання трала у свій автопарк для задоволення своїх потреб. Але придбання техніки потребує розширення штату співробітників, створення договірного та логістичного відділів, найму та навчання фахівців. Отже, як експортерам, так і імпортерам вигідніше звернутися до компанії, яка спеціалізується на перевезенні негабаритних вантажів і віддати на аутсорс завдання з перевезення

Основні переваги співробітництва:

Международные негабаритные перевозки для экспортеров и импортеров 1

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Международные негабаритные перевозки для экспортеров и импортеров 3

    Експорт та імпорт товарів є досить популярним видом бізнесу, послугами якого користуються більшість українських підприємств. При цьому саме експорт та імпорт негабаритних вантажів викликає найбільше складнощів з оформленням, перевезенням, пошуком відповідного маршруту, особливо якщо йдеться про транспортування через декілька країн! Доставка негабаритного вантажу експортерам та імпортерам вимагає дотримання цілої низки вимог, отже, набагато практичніше звернутися до професіоналів!

    Scroll to top