Міжнародні негабаритні перевезення для експортерів та імпортерів

Як часто ви зіштовхувались із необхідністю перевезення чогось великогабаритного? Україна – одна з небагатьох країн центральної Європи, яка активно експортує та імпортує товари.

Международные негабаритные перевозки для экспортеров и импортеров 2

На ринку існує багато компаній, які займаються перевезеннями товарів стандартних розмірів. А що робити, якщо вам потрібне перевезення автомобілів чи промислової техніки? Чи ви хочете займатися продажем комбайнів, тракторів та різного обладнання? У такому випадку ви, швидше за все, зіштовхнетесь із проблемою доставки негабаритного вантажу в ту чи іншу країну.

Негабаритні вантажі бувають різними: з великою вагою, нестандартні за шириною або висотою, довгоміри або з технічним обладнанням, що не демонтується.

Якщо ваша компанія постійно має справу з вантажоперевезеннями, ви, напевно, замислювалися про придбання трала у свій автопарк для задоволення своїх потреб. Але придбання техніки потребує розширення штату співробітників, створення договірного та логістичного відділів, найму та навчання фахівців. Отже, як експортерам, так і імпортерам вигідніше звернутися до компанії, яка спеціалізується на перевезенні негабаритних вантажів і віддати на аутсорс завдання з перевезення

Основні переваги співробітництва:

Международные негабаритные перевозки для экспортеров и импортеров 1

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Международные негабаритные перевозки для экспортеров и импортеров 3

    Експорт та імпорт товарів є досить популярним видом бізнесу, послугами якого користуються більшість українських підприємств. При цьому саме експорт та імпорт негабаритних вантажів викликає найбільше складнощів з оформленням, перевезенням, пошуком відповідного маршруту, особливо якщо йдеться про транспортування через декілька країн! Доставка негабаритного вантажу експортерам та імпортерам вимагає дотримання цілої низки вимог, отже, набагато практичніше звернутися до професіоналів!