Міжнародні перевезення для будівельних компаній

Практично всі будівельні компанії мають партнерів за кордоном: хтось закуповує обладнання, хтось сировину Усі компанії об'єднує одне – необхідність у негабаритних вантажоперевезеннях.

Международные перевозки для строительных компаний 1

Перевезення для будівельних компаній поділяються на два типи: перший – це перевезення сировини, наприклад: пісок, бетон, цегла, камінь, щебінь та багато іншого. Такий тип негабаритного вантажу відрізняється за вагою, для його транспортування використовують спеціальні трали з важкою та надважкою вантажопідйомністю.

Другий тип перевезень – це перевезення будівельного обладнання. Цей тип негабаритного вантажу складніший, оскільки має свої технічні особливості. Наприклад стріли у кранів, ковші, триноги, сходи та багато іншого. Як наслідок, перевезення такого обладнання супроводжується його демонтажем на частини. Якщо цього зробити не можна – в роботу вступають логісти. Вони продумують перевезення так, щоб по дорозі не було низьких віадуків, мостів, дорожніх перекриттів, ям і ярів. У такому разі перевезення буде якісним та безпечним.

Перевезення негабаритних вантажів для будівельних компаній включає кілька етапів.

Международные перевозки для строительных компаний 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Международные перевозки для строительных компаний 3

    Перевезення будівельного обладнання та спеціальних вантажів-завдання нестандартне та важке. Але нам немає нічого неможливого! Компанія “Інтерфрахт” з радістю береться за найважчі вантажі.

    Scroll to top