МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Перевезення негабаритних та великовагових вантажів:Європа, Азія, Україна.

Працюємо в максимально стислі терміни

Знаходимо оптимально дешевий маршрут

Забезпечуємо збереження вантажу

Гарантуємо відповідальність поставки

Про міжнародні перевезення

Міжнародні автомобільні перевезення це перевезення в яких вантаж переміщується між різними країнами автомобільним транспортом. Вони здійснюються за заздалегідь підписаною угодою, в якій вказуються всі нюанси пов’язані з типом вантажу, його вагою і габаритами, точками відправлення і прибуття і так далі.

Головною особливістю міжнародного перевезення є перетин як мінімум 2 митних кордонів. Міжнародні перевезення регулюються одночасно кількома законодавствами, це законодавство країн з якої вантаж виїжджає і в яку прибуває, також країн через які вантаж проїжджає. Крім того міжнародне транспортування вантажу контролюється міжнародними деклараціями і конвенціями.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Для кого будемо корисні

Чому саме ми?

Працюємо в максимально стислі терміни

Знаходимо оптимально дешевий маршрут

Забезпечуємо збереження вантажу

Гарантуємо відповідальність поставку

Розрахувати перевезення

Наші відеокейси

Міжнародне перевезення тролейбуса за тисячу кілометрів!

Перевезення тролейбуса вагою 12 тонн через кілька країн, одна з цікавих і видовищних перевезень від нашої компанії. Міжнародна доставка цілої партії тролейбусів здійснювалася для одного і найбільших виробничих підприємств України.

Громадський транспорт відіграє дуже важливу роль в міському трафіку, ми розуміємо наскільки важливе таке перевезення для міста Дніпропетровськ і завжди готові надати свої послуги з перевезення вантажу.

Мультимодальне негабаритне перевезення обичайки, для найбільшого будівельного підприємства України. Вантаж необхідно було доставити з Бухареста (Румунія) в Україні, вага обичайки становив 36 тонн, а розміри перевищували стандартні розміри негабариту. Перевезення було терміновим і його організація проходила в стислі терміни, але, ми впоралися а подробиці перевезення дивись в відео.

Перевезення будівельного обладнання для побудови захисного саркофага на Чорнобильській АЕС, є однією з найнебезпечніших технічно, перевезень. З огляду на всі особливості доставки нам довелося змінити транспорт, але з перевезенням ми впоралися, а детальні подробиці дивися в відео.

Даний вантаж є підйомним краном CC8800-1, це обладнання необхідно для будівництва, його вага перевищує 2000 тонн, а обсяг становить 5000 метрів кубічних.

Інші послуги

Проекти