Негабаритні вантажні перевезення – від чого залежить вартість

Одне з перших питань, які ставлять вантажовласники, звертаючись до транспортної компанії, стосується вартості послуг. Виходячи із низки причин, ціна на перевезення негабариту не може бути фіксованою. Тому, якщо хтось із знайомих перевіз комбайн за певною ціною та рекомендував іншим, це не означає, що для всіх ціна вантажоперевезення буде такою самою. Вартість негабаритних вантажоперевезень складається під впливом багатьох постійних та змінних факторів, тому єдиної формули не існує. Тут розповімо про те, що враховується у формування ціни, та як розрахувати доставку транспортної компанії.

У чому полягає завдання транспортно-експедиторської компанії

Маршрут, яким слідуватиме вантаж, повинен бути безпечним. Завдання логіста – знайти шлях, щоб доставити вантаж у найкоротші терміни та з мінімальними ризиками та витратами, але у пріоритеті завжди цілісність та збереження об’єкта. Тому, звернувшись до транспортно-експедиторської компанії, замовник повинен повністю довіряти спеціалістам і не сумніватися у прокладеному маршруті. Можливо, є шлях коротший, але їхати ним небезпечно або зовсім неможливо, що цілком можливо, коли йдеться про негабарит. Звісно, що витрати на більш довгий маршрут будуть більшими, але в даному випадку вони виправдані.

 
При розробці маршруту логіст враховує: стан дорожнього покриття, ширину проїзної частини, наявність ухилів та складних ділянок траси, перешкоди у вигляді мостів, залізничних колій, шляхопроводів, тунелів. Залежно від дальності колії, логіст також має передбачити заплановані маршрутом місця зупинки, та резервні, якими водій може скористатися у разі несправностей чи інших непередбачених обставин. Перевезення деяких вантажів може відбуватися лише зі спецдозвілом Укравтодору, з яким логістична компанія погоджує маршрут.

До переліку завдань транспортної компанії також входить організація перевезення, пошук водія та спецтранспорту, що має на увазі відразу кілька статей витрат. Замовник може скористатися додатковими послугами фірми – такими як машини прикриття та страховка. Такелажні роботи не входять до переліку завдань транспортної компанії, а також оформлення пакету супровідних документів. Але транспортно-експедиторська фірма «Інтерфрахт» завжди сприяє своїм клієнтам у будь-якій ситуації. Ми можемо порекомендувати фірми, які є нашими партнерами, послуг яких ми впевнені. У процесі підготовки та перевезення негабариту часто виникають нестандартні ситуації, і наша команда завжди підтримує своїх клієнтів.

 

Які фактори впливають на вартість перевезення негабариту

Скільки коштує перевезення великогабаритного вантажу, залежить від цілого ряду факторів: 

 • особливості об’єкта, його параметри (розміри, обсяг, вага) та характеристики, а також вимоги до перевезення;
 • відстань до місця призначення, згідно з прокладеним маршрутом, але не найкоротша, а оптимальна та з мінімальними ризиками;
 • тип транспорту, специфіка кріплень негабариту;
 • сезонний фактор (в осінньо-зимовий період тарифи вищі);
 • рівень цін на паливо, автомобільні запчастини та витратні матеріали;
 • які транспортні перевезення – міжнародні чи внутрішні;
 • спосіб транспортування – окремо (якщо це негабарит) чи збірним вантажем;
 • поточний курс валют;
 • обов’язковий або добровільний супровід негабариту;
 • терміновість доставки.
 
Крім сплати послуг транспортної компанії, міжнародні вантажоперевезення потребують додаткових витрат на страхування вантажу (за потреби), послуги митних брокерів, оформлення митної декларації та всіх дозвільних документів, вантажно-розвантажувальні роботи.
Чому відрізняється вартість послуг транспортних компаній
Дуже делікатна тема, та особливо актуальна для тих, хто не часто користується послугами транспортних компаній. Обираючи фірму, якій доведеться довірити негабарит, потрібно спиратися насамперед на репутацію компанії. Яким би обмеженим не був бюджет, важливо розуміти, що на першому місці – безпека. Тому звертатися до послуг перевізників із найнижчими цінами не рекомендується – це загрожує ще більшими витратами згодом або втратою вантажу, якщо низька ціна була лише принадою в шахрайській схемі. На сьогоднішній день існує багато стандартних та нових схем, якими користуються зловмисники, щоб заволодіти чужим майном. Для цього створюють фірми-одноденки з дуже привабливими цінами або іншими способами жертв.
Але, якщо перед вами занадто низька вартість порівняно з іншими компаніями, це необов’язково загрожує обманом. Багато транспортних компаній не мають достатнього досвіду, щоб правильно розрахувати вартість доставки негабариту. Тому важливо звертатися до компанії, яка давно присутня на ринку транспортних послуг, має гарні відгуки та спеціалізується на доставці негабариту, знає про всі нюанси таких вантажоперевезень.
 
 
Компанія «Інтерфрахт» понад 20 років успішно надає транспортно-експедиторські послуги, має велику клієнтську базу, співпрацює з надійними та перевіреними перевізниками і страховими компаніями. Наша команда пропонує найоптимальніші ціни на послуги перевезення нестандартних об’єктів. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у збереженні свого майна та його своєчасній доставці на будь-які відстані. Ми організовуємо доставку негабаритних вантажів різними видами спецтранспорту, у тому числі тралом, вартість перевезення у кожному випадку розраховується індивідуально. Ціни на нестандартні та інші види перевезень транспортно-експедиторської компанії «Інтерфрахт» завжди відповідають якості послуг.
 

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Scroll to top