Негабаритні вантажні перевезення до Бельгії

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Негабаритные грузоперевозки в Бельгию 1

Етапи проведення негабаритного вантажоперевезення до Бельгії:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакету документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в пункт завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу до точки доставки, розвантаження.

Компанія “Інтерфрахт” займається негабаритними вантажоперевезеннями з Бельгії наступних товарів:

 • хімічна продукція
 • обладнання
 • машини
 • техніка та автомобілі
 • нафтопродукти та газ
 • продукти харчування та фармацевтика

Бельгія досить розвинена країна, і має добре продуману транспортну та логістичну структуру. Основними обмеженнями, що діють на території цієї країни, є:

Негабаритные грузоперевозки в Бельгию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Негабаритные грузоперевозки в Бельгию 3

  Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

  Scroll to top