Негабаритні вантажоперевезення на Мальту

Мальта - невелика острівна держава, яка складається з трьох великих островів. Негабаритні вантажоперевезення до цієї країни можливі виключно мультимодальним способом.

Негабаритные грузоперевозки на Мальту 1

У мультимодальних вантажоперевезеннях з’єднують кілька різних видів транспорту. У разі негабаритних вантажоперевезень за маршрутом Мальта — Україна найбільш практично використовувати морський і автомобільний транспорт. Така зв’язка одна з найдешевших, практичних та швидких.


Перевезення вантажів на Мальту відбувається у кілька етапів.


Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.


Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.


Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.


Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Так як власного виробництва на Мальті практично немає, негабаритні вантажоперевезення на Мальту потрібні за такими напрямками:

Негабаритные грузоперевозки на Мальту 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки на Мальту 3

    Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top