Негабаритні вантажоперевезення в Литву

Литва – найбільша за площею країна Прибалтики. Держава перебуває на перетині торгових та транспортних шляхів, між Західною та Східною Європою. Вона активно розвиває співробітництво із різними країнами, особливо із сусідніми.

Негабаритные грузоперевозки в Литву 1

Негабаритне вантажоперевезення до Литви і з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в пункт завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження – це останній четвертий етап.

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та успішне виконання вашого замовлення.

 

Негабаритні вантажоперевезення з/в Литву актуальні за такими напрямками:

Негабаритные грузоперевозки в Литву 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Литву 3

     

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Під час вантажоперевезення замовник може контролювати весь процес руху свого вантажу і бути впевненими в його безпеці. Крім того компанія “Інтерфрахт” – це команда фахівців, які працюють на ринку внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень більше 20 років. Ми надаємо послуги за доступною ціною як різним підприємствам, так і простому споживачеві.

    Scroll to top