Негабаритні вантажоперевезення в Дніпро

Дніпро – одне із найбільших міст України. У ньому зосереджена велика кількість підприємств різної потужності та масштабу.

Місто швидкозростаюче та індустріальне: тут активно відкривають нові компанії, розширюють та модернізують старі. Попит на вантажоперевезення в Дніпро та з нього зростає, тому наша компанія пропонує транспортування будь-якого виду вантажу: якісно, ​​швидко, надійно та за розумні гроші.

Етапи проведення негабаритного вантажоперевезення у Дніпро:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в пункт завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження – це останній четвертий етап.

Негабаритные грузоперевозки в Днепр 1

Організація автомобільних негабаритних вантажних перевезень у Дніпро з “Інтерфрахт” це:

Негабаритные грузоперевозки в Днепр 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Днепр 3

    Команда “Інтерфрахт” займається негабаритними вантажними перевезеннями по Україні та всьому світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top