Негабаритне вантажоперевезення бульдозера

Транспортування бульдозера належить до негабаритних вантажоперевезень за кількома характеристиками, а саме: вага та габарити.

Негабаритная грузоперевозка бульдозера 1

При організації негабаритних вантажоперевезень дуже важливо враховувати, який саме тип бульдозерів ви перевозитимете. Вони поділяються на два типи: спеціалізовані та загальні. Спеціалізовані бульдозери обладнані додатковими робочими органами. Це можуть бути, наприклад, два ковші. У такому випадку при перевезенні необхідно демонтувати обидва та закріпити окремо на тралі. Якщо ваш бульдозер загального типу, то також рекомендовано, за можливості, демонтувати робочі органи і розташувати їх окремо на тралі. Окреме розташування дозволить доставити вантаж неушкодженим.

Крім того, бульдозери можуть бути гусеничними або колісними, і від того, чи може техніка сама заїхати на трал, залежить, з яким типом навантаження ви маєте справу: верхнє, переднє, заднє, або бічне. Якщо бульдозер може самостійно заїхати на трал, то найчастіше використовують транспорт з гідравлічною платформою, вона опускається на землю під кутом дев’ять градусів і техніка може самостійно заїхати. Якщо такої можливості немає, то використовують лебідку, і верхнє або бічне завантаження. Варто зазначити, що на певні типи бульдозерів встановлюють спеціальне обладнання, а саме: лебідки, розпушувачі, плужні ножі та багато чого іншого. Ці особливості необхідно обов’язково враховувати.

Перевезення дорожньо-ремонтно-будівельної техніки – одне з найскладніших завдань, і дуже важливо, щоб цим займалися фахівці. Саме під час завантаження та розвантаження техніку пошкоджують, іноді такі ушкодження критичні. Недопустимо, щоб перевезенням техніки займалися звичайні евакуатори. Це, можливо, дешевше, але більшість евакуаторів просто не витримують вагу бульдозера, крім того, працівники евакуатора не завжди дотримуються технологій та вимог техніки до перевезення. Наприклад, здійснюють транспортування відкритої техніки під дощем, у бурю. Через це можливі внутрішні пошкодження.

Бульдозер є землерийною технікою, яка має досить просту конфігурацію. Він призначений для робіт із ґрунтом. Основним елементом бульдозера є трактор, в якому розташовані: потужна ходова частина, кабіна та головний орган управління. Робочим елементом у бульдозера є відвал криволінійного профілю, або простою мовою – ківш. Завдяки високій продуктивності бульдозери є необхідною технікою у багатьох сферах діяльності. Вони вміють копати, зрізати і переміщувати великі обсяги порід і різні сипучі матеріали. Крім того, за допомогою бульдозерів проводяться наступні роботи:

Негабаритная грузоперевозка бульдозера 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритная грузоперевозка бульдозера 3

    Звертайтеся лише до спеціалізованих компаній. Чому? По-перше, для перевезення бульдозерів та будь-якої іншої будівельної техніки необхідний дозвіл влади та Укравтодору, в компаніях, які займаються цим на постійній основі, система отримання дозволів давно налагоджена і займає мінімум часу. По-друге, завдяки роботі з професіоналами, ви можете доставити не один бульдозер, а всю дорожню техніку гуртом, завантажити на один трал із надвисокою вантажністю відразу кілька одиниць техніки, наприклад, два асфальтоукладачі, і фахівці зможуть розмістити її так, щоб перевезення було успішним.

    При необхідності перевезення бульдозерів звертайтеся до спеціалістів компанії “Інтерфрахт”. Ми доставимо вашу техніку цілою та неушкодженою у будь-яку точку на карті.

    Scroll to top