Негабаритне вантажоперевезення бульдозера

Перевезення тралом. Перевезення різноманітної техніки тралом досить популярний і зручний спосіб доставки негабаритних вантажів.

Негабаритная грузоперевозка в Словению 3

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про ваше вантажоперевезення: тип, вага, габарити вантажу, його особливості (наприклад, наявність ковша або стріли). Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей та складнощів, які можуть виникнути на митниці. А також підбір необхідного транспорту. У розпорядженні компанії є свій автопарк та надійні партнери – підрядники, з якими ми співпрацюємо понад 15 років.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу в точку прибуття.

Автомобільні вантажоперевезення в Словенію – найкращий варіант за ціною, швидкістю і якістю!

Негабаритная грузоперевозка в Словению 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Негабаритная грузоперевозка в Словению 3

  Наприклад, на сьогодні, автомобільне вантажоперевезення з України до Словенії займе всього тиждень, а от морське – від двох до трьох тижнів, без урахування того, що після приходу в порт вантаж потрібно доставити в певну точку

  Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по Україні та світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною для різних підприємств і простого споживача. Всі наші машини обладнані GPS трекерами, і ви можете спостерігати за доставкою вашого вантажу в режимі реального часу.

  Популярні напрямки:

  Марібор-Київ

  Любляна-Харків

  Веленьє-Львів

  Мурська-Собота-Миколаїв

  Одеса-Любляна

  Scroll to top