Негабаритне вантажоперевезення до США

Сполучені Штати Америки – провідна економічна держава світу. Вона веде активну зовнішню торгівлю, є однією з найбільших держав, що імпортують та експортують товари.

Перевезення негабаритних вантажів у США проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір всієї необхідної інформації про ваше вантажоперевезення: тип, вага, габарити вантажу, його особливості (наприклад, наявність стріли).

Другий етап – оформлення пакету документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і перешкод, які можуть виникнути на митниці. А також, підбір необхідного, згідно всіх характеристик вантажу, транспорту. У розпорядженні компанії є свій автопарк та надійні партнери – підрядники, з якими ми співпрацюємо понад 15 років.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу в точку прибуття.

Автомобільні вантажоперевезення в США – найкращий варіант за ціною, швидкістю і якістю!

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажними перевезеннями до США. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною для різних підприємств і простого споживача. Всі наші машини оснащені GPS-трекерами і ви можете спостерігати за доставкою вашого вантажу в режимі реального часу.

    Scroll to top