Негабаритне вантажоперевезення грейдера

Негабаритная грузоперевозка грейдера 1

Грейдер складається з кількох елементів: кабіна управління та робочий орган, за допомогою якого проводять усі роботи. У грейдера основним робочим елементом є відвал з ножем, який кріпиться до рами техніки.

При організації вантажоперевезення грейдера необхідно враховувати наступні моменти:

Перше – який саме тип грейдера вам необхідно перевезти: самохідний або причіпний. Від цього залежить, яким буде навантаження: верхнім, бічним, переднім чи заднім. Самохідні грейдери самостійно заїжджають на трал завдяки гідравлічній платформі, причіпні ж краще завантажити лебідкою. Якщо вам необхідно перевезти, наприклад, два грейдери та їх робочі органи, то найкраще використовувати платформу з укріпленими осями.

Другий момент – при організації враховуйте розміри грейдера. Найчастіше, за рахунок робочих органів та додаткового обладнання, габарити техніки набагато більші, ніж передбачалося спочатку. Як наслідок – краще звернутися до команди фахівців, яка проведе якісний і швидкий демонтаж грейдера на елементи.

Третій момент, який також важливий для транспортування, це фіксація вантажу на тралі. Вона залежить від того, самохідна техніка чи причіпна. Якщо це самохідний агрегат, необхідно зафіксувати колеса в одному положенні, додати спеціальні металеві троси та гачки для кріплення. Якщо агрегат є причіпним, то фіксація набагато простіша та швидша.

Четвертий момент – досить важливо враховувати, щоб грейдер на тралі давав рівномірний тиск на всі осі, завдяки цьому при вантажоперевезенні трал не буде пошкоджений, що забезпечує успішне транспортування грейдера. Крім того, зазначимо, що також необхідно контролювати тиск на шини: якщо він занадто великий, слід встановити систему амортизації. Для перевезення потрібно отримати дозвіл на доставку негабариту, а також оформити всі супровідні документи.

Вантажоперевезення грейдера проходить у кілька етапів:

Негабаритная грузоперевозка грейдера 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритная грузоперевозка грейдера 3

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по Україні та світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною для різних підприємств і для простого споживача. Всі наші машини оснащені GPS-трекерами і ви можете спостерігати за доставкою вашого вантажу в режимі реального часу.

    Scroll to top