Негабаритне вантажоперевезення грейдера

Грейдер складається з кількох елементів: кабіна управління та робочий орган, за допомогою якого проводять усі роботи. У грейдера основним робочим елементом є відвал з ножем, який кріпиться до рами техніки.
При організації вантажоперевезення грейдера необхідно враховувати наступні моменти:
Перше – який саме тип грейдера вам необхідно перевезти: самохідний або причіпний. Від цього залежить, яким буде навантаження: верхнім, бічним, переднім чи заднім. Самохідні грейдери самостійно заїжджають на трал завдяки гідравлічній платформі, причіпні ж краще завантажити лебідкою. Якщо вам необхідно перевезти, наприклад, два грейдери та їх робочі органи, то найкраще використовувати платформу з укріпленими осями.
Другий момент – при організації враховуйте розміри грейдера. Найчастіше, за рахунок робочих органів та додаткового обладнання, габарити техніки набагато більші, ніж передбачалося спочатку. Як наслідок – краще звернутися до команди фахівців, яка проведе якісний і швидкий демонтаж грейдера на елементи.
Третій момент, який також важливий для транспортування, це фіксація вантажу на тралі. Вона залежить від того, самохідна техніка чи причіпна. Якщо це самохідний агрегат, необхідно зафіксувати колеса в одному положенні, додати спеціальні металеві троси та гачки для кріплення. Якщо агрегат є причіпним, то фіксація набагато простіша та швидша.
Четвертий момент – досить важливо враховувати, щоб грейдер на тралі давав рівномірний тиск на всі осі, завдяки цьому при вантажоперевезенні трал не буде пошкоджений, що забезпечує успішне транспортування грейдера. Крім того, зазначимо, що також необхідно контролювати тиск на шини: якщо він занадто великий, слід встановити систему амортизації. Для перевезення потрібно отримати дозвіл на доставку негабариту, а також оформити всі супровідні документи.
Вантажоперевезення грейдера проходить у кілька етапів:
- вивчення всіх особливостей вантажу, ваги, габаритів, конструкції, підбір відповідного трала, та розробка логістами оптимального маршруту.
- погодження всіх нюансів із замовником вантажоперевезення: оформлення супровідної документації, отримання дозволу на перевезення від Укравтодору, якщо воно здійснюється по Україні, у разі міжнародного транспортування – від місцевої влади.
- прибуття тралу в точку доставки, розрахунок та позитивний відгук від замовника.

Рассчитать перевозку
Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется нашменеджер для просчета стоимости заказа
