Негабаритні вантажні перевезення до Албанії

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Негабаритные грузоперевозки в Албанию 1

Складність вантажоперевезень до Албанії полягає в проблемах з інфраструктурою, оскільки країна довго перебувала в ізоляції і серйозно відстає у розвитку. При цьому негабаритні вантажоперевезення дуже потрібні, тому що є необхідність у доставці різного обладнання для будівництва, розвитку важкої індустрії, інфраструктури.

Негабаритне вантажоперевезення до Албанії проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад, наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в пункт завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Албанию 2

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

  Негабаритные грузоперевозки в Албанию 3

  Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

  Популярні напрямки:

  Тирана-Київ,

  Берад-Харків,

  Влера-Одеса

  Scroll to top