Негабаритні вантажоперевезення в Австрію

Компанія "Інтерфрахт" займається міжнародними вантажоперевезеннями вже більше 20 років. Ми – команда професіоналів, яка виконує найскладніші завдання.

Негабаритные грузоперевозки в Австрию 1

Етапи негабаритного вантажоперевезення в Австрію:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про ваше вантажоперевезення: тип, вага, габарити вантажу, його особливості (наприклад, наявність ковша або стріли).

Другий етап – оформлення пакету документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей та проблем, які можуть виникнути на митниці. А також підбір транспорту. У розпорядженні компанії є свій автопарк та надійні партнери – підрядники, з якими ми співпрацюємо понад 15 років.

Третій етап – прибуття тягача в пункт завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу в точку прибуття.

Прибуття вантажу в пункт доставки, розвантаження – це завершальний четвертий етап. 

 Транспортування в Австрію мають декілька особливостей:

Негабаритные грузоперевозки в Австрию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Негабаритные грузоперевозки в Австрию 3

  Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по Україні та світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною для різних підприємств і для простого споживача. Всі наші машини оснащені GPS-трекерами, що дозволяє  спостерігати за доставкою вашого вантажу в режимі реального часу.

  Популярні напрямки:

  Відень-Дніпро;

  Запоріжжя-Гмунден;

  Клагенфурт-Харків

  Scroll to top