Як оформити переадресацію вантажу?

Іноді відбуваються непередбачені ситуації, в результаті яких у вас виникає потреба змінити кінцеву точку маршруту. Для того, щоб зробити це правильно, рекомендуємо вам ознайомитися з наступною історією.

Зовсім недавно в одного з наших замовників стався форс-мажор, і перевезення вантажу замість України потрібно було зробити в Білорусь. Кінцева точка прибуття змінилася вже коли вантаж виїхав, і замовник прибіг до нас практично в паніці. Звичайно ж ми розуміємо що бувають в житті різні ситуації, не всі з них ми можемо передбачити і підстрахувати себе в них.

У такій ситуації необхідно якомога швидше звернутися до експедиторів або вашого менеджера, вони вже підкажуть як діяти далі, а так же направлять потрібну інформацію для зміни маршруту, переадресації вантажу і так далі.

У нашій ситуації, через те, що змінювалася навіть країна прибуття, маршрут прораховували і міняли одночасно з оформленням всіх юридичних питань і отриманням дозволів. Звичайно ж час доставлення вантажу змінився, та й в дорозі довелося трохи пригальмувати, бо для перетину кордону була необхідність наявності певного пакета документів.

Але як кажуть немає нічого неможливого, це правда, ми дійсно можемо доставити практично будь-який вантаж в потрібну вам точку. В історії про яку ми говорили сьогодні зміни відбулися абсолютно несподівано і як ми знаємо на практиці багато губляться, ми команда професіоналів, які завжди готові надати вам якісну послугу.

Інші новини

Scroll to top