Автомобільні вантажоперевезення негабаритних вантажів в ЄС

Автомобільні міжнародні вантажоперевезення є одним з найбільш оперативних і доступних видів перевезення вантажів, бо дає можливість здійснити перевезення будь-якого типу вантажу.

Автомобільні вантажоперевезення в ЄС поділяються на різні типи:

  • загальні
  • негабаритні
  • температурні

Вони залежать від особливостей вантажу і необхідних умов для його транспортування. Автомобільне перевезення будь-якого з перерахованих вище типів, в країни ЄС здійснюється тралами або єврофури з використанням машин супроводу. Необхідний транспорт вибирають в залежності від типу вантажу, тобто створюється необхідний температурний режим, або збирається відповідна за розмірами платформа, і так далі.

Через те, що негабаритних або великогабаритних вантажів досить велика кількість, вони також поділяються на певні категорії, а саме.

Негабаритний великоваговий вантаж, для його транспортування використовують спеціальні трали та кріплення, збирають платформи, при цьому вантаж може перевозитися тільки за спеціальними дорогами, без заїзду в міста.

Великогабаритний вантаж, так само має свої особливості при транспортуванні по країнах ЄС, бо присутня наявність обмежень при заїзді в міста, а точніше вони заборонені.

Довгомірний вантаж вимагає використання додаткових тралів та збору спеціальної платформи, що також накладає обмеження на транспортування негабаритного вантажу по ЄС.

Крім того, при транспортуванні негабаритного вантажу по країнах Європи, необхідно буде укласти спеціальних документів, які варіюються в залежності від країн. При оформленні документації, необхідність консультації, і необхідності перевезення вантажу рекомендуємо вам звернутися в компанію Інтерфрахт.

Інші новини

Scroll to top