Міжнародне доставлення сільгосптехніки в Україну

Международная доставка сельхозтехники в Украину

За останні роки Україна увійшла у 20 світових лідерів з виробництва сільськогосподарської продукції, як наслідок є необхідність постійної модернізації сільськогосподарського парку.

Міжнародне перевезення сільськогосподарської техніки, доставлення новітніх агрегатів в Україні одна з популярних послуг.

Для міжнародної доставки сільгосптехніки в Україну вам знадобитися наймати трал, самостійно оформляти пакет документів для подолання вантажем митниці. Наймати тягач, переконатися в тому що і тягач і водій зможуть без проблем пройти митницю.

Для швидкого і безпечного перевезення сільськогосподарської техніки рекомендуємо вам звернутися до фахівців, бо міжміські перевезення ускладнюються декількома факторами:

  • карантинні вимоги
  • вимоги до перевезень в кожній країні відрізняються між собою
  • необхідно буде укласти митну декларацію, а також низку документів, до якого входять дозволи, сертифікати та супроводжує документація

З технічної точки зору для перевезення сільськогосподарської техніки необхідно використовувати трал з високою вантажністю, надійна фіксація може бути забезпечена спеціальними кріпленнями.

Міжнародна доставка сільськогосподарської техніки (сівалки, обприскувачі, розпушувачі, комбайни, жатки) проходить в кілька етапів, в першому етапі ми оформляємо необхідну документацію, проводимо підготовку вантажу і погоджуємо маршрут між державами. Другим етапом йде перевезення вантажу, розв’язання всіх проблем і нюансів які виникають в дорозі. Третій етап це успішне портфоліо і щасливий замовник.

Інші новини

Scroll to top