Особливості негабаритних автомобільних перевезень в країни Близького Сходу

Автомобільні перевезення в країни Близького Сходу з кожним днем ​​набирають все більшу і більшу популярність, попри те, що багато хто дотепер вважають ніби контейнерні (морські) перевезення є більш безпечними і швидкими. Морські перевезення можуть бути швидше тільки в певні місяці, а якщо ми маємо справу з негабаритним вантажоперевезенням — то варто вибрати саме автомобільний транспорт.

Негабаритні вантажоперевезення на Близький Схід мають свої певні особливості, бо доводиться не тільки долати велику відстань і проходити далеко не одну кордон, а й іноді огинати гарячі точки, організовувати контакт з місцевим населенням, яке не говорить на поширеному англійською.

Крім того, негабаритні перевезення мають ще ряд певних особливостей, а саме:

найперше, необхідно спеціальне додаткове оформлення паперів для перевезення негабариту;

друге, офіційно узгоджений з місцевою владою маршрут, бо є дороги по яким ви зможете проїхати з негабаритом, а є на яких вас не пропустять;

третє, слід заздалегідь визначити країни через які ви будете їхати. Якщо це країни з гарячими точками або військовими діями, потрібно вибрати оптимальний маршрут, який скоротить і тимчасові рамки, і убезпечить ваш вантаж; для перевезень до країн Близького Сходу необхідно організувати спеціальний супровід, для забезпечення безпеки вантажу.

При необхідності перевезення негабаритного вантажу в країни Близького Сходу рекомендуємо вам звернутися до фахівців компанії Інтерфрахт. Ми організуємо вашу перевезення швидко і безпечно.

Інші новини

Scroll to top