Особливості проектних перевезень

Термін проектні вантажоперевезення має під собою досить широке поняття, це може бути вантажоперевезення, наприклад, цілого цеху, відділу, або комплексу обладнання. Проектні перевезення в основному використовуються в промисловій сфері в випадках переїзду заводу, або цеху, змін в розташуванні виробничої лінії або фабрики.

Проектний вантаж можна перевозити в розібраному вигляді в дерев’яних ящиках або картонній тарі, великі або негабаритні елементи, наприклад верстати, перевозять окремо, перед цим зафіксувавши його і частково розібравши.

Проектні вантажі в основному належать до негабаритних вантажів, бо це елементи виробничих ліній, верстати, що вимагають спеціальних умов перевезення.

Проектні перевезення мають на увазі собою перевезення дорогого устаткування, необхідні обережність і акуратність під час руху транспорту.

При логістиці проектних перевезень дуже важливо враховувати той факт, що загальні автомобільні маршрути не підходять для проектних перевезень, потрібно продумувати об’їзди тунелів, великих міст, шляхопроводів, через те, що для таких перевезень використовуються спеціальні фури.

Крім того, при міжнародних проектних перевезеннях важливо враховувати необхідність оформлення, в деяких країнах, спеціального пакета документів на перевезення негабариту, узгодження маршруту і планування перевезення по платних дорогах.

Проектні перевезення є досить популярними в Україні, при купівлі обладнання українські фабрики і заводи воліють європейські компанії, а для його транспортування звертаються до фахівців з автомобільним негабаритним вантажоперевезенням. Якщо у вас є необхідність перевезення проектного вантажу звертайтеся до фахівців компанії Інтерфрахт, ми оформимо весь необхідний пакет документів, організуємо вантажоперевезення і доставимо вантаж точно в строк.

Інші новини

Scroll to top