Особливості транспортування сільськогосподарського обладнання

Що включає в себе сільськогосподарське обладнання?

Сільськогосподарське устаткування / техніка включає в себе будь-які механічні агрегати, які використовуються безпосередньо і в основному для виробництва сільськогосподарської продукції, а також сільськогосподарські трактори, техніку для обробітку ґрунту, посіву, обприскування, збирання врожаю, заготівлі сіна, перероблювання кормів, годування і транспортування худоби, а також обладнання для розкидання гною.

Вона не включає предмети, що використовуються для укриття / зберігання сільськогосподарської продукції (наприклад, бункери для зерна, днища бункерів або шишок, укриття для худоби і т. д.)

Коли потрібен дозвіл на переміщення сільгосптехніки?

1. Коли сільгосптехніка буксирується або самохідна:

на вказаній автомагістралі і виступає на зустрічну смугу для двосмугової автомагістралі;

на вказаній автомагістралі і виходить на смугу для проїзду на чотирьохсмуговій автомагістралі;

або вночі (між заходом і сходом сонця) на не позначених трасах.

2. Коли сільськогосподарське обладнання завантажується на транспортний засіб або візки й рухається по будь-якій провінційній автомагістралі або уздовж неї.

Коли не потрібен дозвіл на перевезення техніки?

Для сільськогосподарської техніки, яка переміщається по території України, дозвіл не потрібен. Сільськогосподарська техніка, буксирована за автомобілем або самохідна, не вимагає дозволу для пересування у світлий час доби.

Інтефрахт пропонує швидкі і надійні логістичні рішення для перевезення тракторів та іншої сільськогосподарської техніки. Ми організуємо доставку сільгосптехніки за найкращою ціною. Ми допомогли багатьом підприємствам перевозити сільськогосподарську техніку і сільськогосподарське обладнання всередині країни і за кордон. Скористайтеся нашим досвідом і отримаєте безпечну доставку тракторів та іншої сільськогосподарської техніки в обраний пункт призначення.

Інші новини

Scroll to top