Особливості транспортування сільськогосподарського обладнання

Особенности транспортировки сельскохозяйственного оборудования

Що включає сільськогосподарське обладнання?

Сільськогосподарське обладнання/техніка включає будь-які механічні агрегати, що використовуються безпосередньо і в основному для виробництва сільськогосподарської продукції, а також сільськогосподарські трактори, техніку для обробки ґрунту, посіву, обприскування, збирання врожаю, заготівлі сіна, переробки кормів, годівлі та транспортування худоби, а також обладнання для розкидання гною.

Вона не включає предмети, що використовуються для укриття/зберігання сільськогосподарської продукції (наприклад, бункери для зерна, днища бункерів, укриття для худоби тощо)

Коли потрібен дозвіл на переміщення сільгосптехніки?

Коли сільгосптехніка буксується чи самохідна:

  • на позначеній автомагістралі та виступає на зустрічну смугу для двосмугової автомагістралі;
  • на позначеній автомагістралі та виходить на смугу для проїзду на чотирисмуговій автомагістралі;
  • або вночі (між заходом сонця і сходом сонця) на не позначеній трасі.

2. Коли сільськогосподарське обладнання завантажується на транспортний засіб або візки і рухається будь-якою провінційною автомагістралі або вздовж неї.

Коли не потрібен дозвіл на перевезення техніки?

Для сільськогосподарської техніки, що переміщується територією України, дозвіл не потрібен. Сільськогосподарська техніка, що буксирується за автомобілем або самохідна не зазначеною дорогою, не вимагає дозволу для пересування у світлий час доби.

Інтефрахт пропонує швидкі та надійні логістичні рішення для перевезення тракторів та іншої сільськогосподарської техніки. Ми організуйте доставку сільгосптехніки за найкращою ціною. Ми допомогли багатьом підприємствам перевозити сільськогосподарську техніку та сільськогосподарське обладнання всередині країни та за кордон. Скористайтеся нашим досвідом та отримайте безпечну доставку тракторів та іншої сільськогосподарської техніки до обраного пункту призначення.

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Scroll to top