Перевезення комбайна

Перевезення комбайна як по Україні, так і закордон — це один з найпопулярніших замовлень для транспортних компаній.

Перевозити комбайни тралом набагато вигідніше і практично, ніж, наприклад морем або авіа транспортом. Море це довший варіант для перевезення, а ось авіатранспорт більш витратний. В цьому випадку переваги мають саме автоперевезення, доставлення вантажу досить швидко, і не дорого.

При перевезенні комбайна необхідно дотримуватися таких правил:

  • перевезення комбайна, як і будь-який інший негабаритної техніки повинна проходити за заздалегідь затвердженим маршрутом, даний аспект пов’язаний з тим що в деяких ділянках дороги необхідно враховувати старі навісні конструкції, слабкі мости, низькі віадуки, а так само багато що інше.
  • провести забезпечення кріплення комбайна до трала, тільки в такому випадку безпечне доставлення комбайна буде гарантоване. На більшій частині тралів є можливість установки додаткових кріплень.
  • необхідно оформити всі супутні документи, дозволи і сертифікати, погодивши перевезення комбайна з місцевою владою, цей аспект особливо важливий у разі міжнародного перевезення.
  • забезпечте грамотну навантаження трала, наприклад у тралів компанії Інтерфрахт все трали обладнані спеціальними заїздами, в разі якщо таких заїздів немає, краще використовувати навантажувальний кран.

Перевезення комбайна вимагає ретельної підготовки і професійного підходу. Команда Інтерфрахт спеціалізується на різного типу перевезеннях, як по Україні, так і міжнародних.

Інші новини

Scroll to top