Перевезення промислового обладнання

Перевезення промислового обладнання є одним з найскладніших типів негабаритних вантажоперевезень. Промислове обладнання може потрапляти під негабарит по ширині, по вазі, і по висоті.

Перевезення промислового обладнання ускладнено тим, що даний тип обладнання практично не має стандартів, особливо відрізняється габаритними розмірами і конструктивними особливостями.

Перевезення такого великогабаритного вантажу в основному здійснюється в закритих тралах, для забезпечення безпеки вантажу від зайвої вологи, і різних зовнішніх факторів.

Однією з основних особливостей перевезень великогабаритних та великовагових вантажів є перевезення вантажів, вага яких може досягати фантастичних 10000 тонн. Такий тип є понад важкими вантажоперевезеннями, під нього так само потрапляють перевезення металу, труб, і металоконструкцій.

Перевезення кожного надважкого негабаритного вантажу є особливим, так як в такій ситуації необхідно використовувати спеціальну платформу, з укріпленими осями, системою амортизації для зменшення тиску на шини.

Крім того, негабаритні перевезення промислового обладнання вимагають правильного розміщення вантажу на тралі, додаткових кріплення для фіксації вантажу на тралі або платформі.

Маршрут для перевезення негабаритного вантажу планується заздалегідь для того щоб перевірити заздалегідь вантажопідйомність мостів і переїздів по маршруту.

При необхідності перевезення промислового обладнання звертайтеся до фахівців компанії Інтерфрахт.

Інші новини

Scroll to top