Перевезення електрообладнання по Україні, СНД, Європі

Перевезення електрообладнання є досить популярним типом вантажу для перевезення нашою компанією. Перевезення трансформаторів, кабелів, генераторів, електронних керуючих блоків відрізняється тим що вимагає ретельності, старанності й акуратності, найменше пошкодження вантажу може призвести не тільки до поломок, але і до того що обладнання більше не зможе знаходиться в експлуатації.

Електрообладнання в більшості має досить велику вагу, а це значить, що його необхідно закріпити на платформі спеціальними джгутами і кріпленнями.

Крім того, в деяких випадках, коли вага негабаритного вантажу перевищує вантажність платформи, є необхідність збирати спеціальну платформу, укріплену знизу і з додатковими кріпленнями для фіксації вантажу.

При перевезенні електрообладнання також існує ризик потрапляння вологи, що також може привести не тільки до поломок, але і до несправності обладнання. Для того, щоб уникнути таких ситуацій необхідно використовувати спеціальні дерев’яні конструкції.

Досить важливо звернути увагу на акуратні навантаження і розвантаження обладнання, бо необачне проведення даних процесів гарантовано призведе до поломок і дефектів електрообладнання.

Варто пам’ятати про те, що транспорт для перевезення електрообладнання також має певні вимоги, а саме:

  • м’яка підвіска
  • платформи підтримують стабільну температуру

Окремим способом перевезення і навантаження відрізняється перевезення кабелів, їх транспортують у вигляді котушок електричних кабелів, навантаження здійснюється автокраном або спеціалізованим навантажувачем. Крім того, зверніть увагу на спеціальну фіксацію бухти для забезпечення безпеки транспортування вантажу.

При перевезенні електрообладнання рекомендуємо звернутися до фахівців компанії Інтерфрахт.

Інші новини

Scroll to top