Вантажоперевезення Росію — підбір транспорту

Міжнародні вантажоперевезення актуальні в будь-який час року і в будь-яку погоду. Важливим моментом, для успішного перевезення вантажу, є правильний вибір транспорту. Велика частина перевезень здійснюється автотранспортом і підрозділяється на кілька типів:

  • стандартне вантажоперевезення,
  • негабаритне вантажоперевезення,
  • перевезення небезпечних вантажів.

Дуже важливо розуміти, що для кожного з цих типів перевезень необхідно використовувати правильний транспорт.

Під стандартними вантажоперевезеннями розуміють вантажоперевезення вантажів не потребують додаткових спеціальних умов. Це можуть бути будівельні матеріали, електроніка, харчові продукти, габаритне обладнання і так далі. Для таких вантажів досить використовувати вантажівки з відповідною габаритною вагою.

Негабаритні вантажоперевезення мають на увазі під собою перевезення вантажів перевищують стандарти. Саме такі вантажоперевезення є нашою спеціалізацією, вам потрібно привезти літак, кран, бурову установку, спортивний басейн або вітряк, ми це зробимо. Для перевезення негабаритних вантажів використовуються спеціальні трали, які своєю чергою також поділяються за габаритною вагою.

Перевезення небезпечних вантажів, є однією з найбільш спеціалізованих вантажоперевезень, бо необхідно використовувати обладнаний під певний вантаж транспорт. Це можуть бути як медикаменти, так і різні хімічні речовини, так і горючі речовини.

При виборі транспорту для перевезення, в першу чергу ґрунтується на типі вантажу. Успішність тій чи іншій перевезення залежить від вашого правильного вибору. З усіх питань про перевезення негабаритного вантажу звертайтеся в компанію Інтерфрахт.

Інші новини

Scroll to top