Як обрати компанію для перевезення негабариту?

Багато підприємств мають потребу в послугах вантажоперевезення. І при виборі компанії вантажоперевізника завжди виникає питання — як розраховується вартість перевезення вантажу? Які фактори на це впливають?

Нижче представлені кілька критеріїв, які впливають на остаточну вартість послуги з перевезення вантажу в Україні:

— Відстань. Скільки кілометрів буде від пункту відправлення та до кінцевої точки отримання вантажу.Також враховується складність маршруту. Наприклад, стан дороги або наявність спецзон, куди необхідно спеціальний дозвіл.

— Характеристика вантажу. Кожне замовлення індивідуальне, є безліч параметрів, за якими розраховується вартість. Це маса, обсяг, габарити, цінність, температура при транспортуванні і т.п.

— Тип транспорту. Під відповідний вантаж підбирається і відповідний транспорт для перевезення. Тут враховується марка, модель, вантажопідйомність і обсяг кузова.

— Ціна на паливо. Як тільки ціна на дизельне паливо і бензин підвищується — збільшується вартість послуг компанії перевізника.

— Додаткові послуги. Якщо ви бажаєте застрахувати вантаж, забезпечити додаткову охорону, запломбувати і т.п. — слід пам’ятати, що це підвищить ціну на перевезення.

Отже, самостійно прорахувати вартість доставлення вантажу неможливо через велику кількість факторів, які варто враховувати. Для цього слід звернутися безпосередньо в компанію, яка здійснює вантажоперевезення. Звертайтеся до менеджерів компанії Інтерфрахт, щоб дізнатися точну вартість перевезення вашого вантажу.

Інші новини

Scroll to top