Які вантажі перевозимо тралом?

Багато компаній, фермерства і підприємства стикаються з необхідністю перевезення різної об’ємної, великовагової, небезпечної, або просто нестандартної техніки. Для такого перевезення найкраще використовувати трали.

Перевезення вантажів тралом досить популярний спосіб перевезення негабаритної техніки та негабаритного обладнання. Трал сам по собі представляє причіп або напівпричіп, він може бути різних модифікацій. Трали варіюються по вантажністі, висоті, кількості осей, наявністю або відсутністю бортів і так далі.

Які ж вантажі ми перевозимо тралом?

Перший тип це сільськогосподарська техніка, різні сівалки, трактори, культиватори, комбайни, для їх перевезення найкраще використовувати низькорамні трали, з можливістю фіксації вантажу.

Другий тип це будівельна техніка, різні крани, асфальтоукладальники, дробильні машини, бурильні установки, цементні млини і багато іншого. Дуже часто для перевезення будівельної техніки доводиться збирати спеціальні платформи, або зміцнювати трали додатковими осями для безпечного транспортування вантажу.

Третій тип це перевезення літаків, вертольотів, шатли, супутники, різна авіаційна техніка, яка вимагає спеціальної фіксації і установки додаткових кріплень, а також відсутність бічних бортів.

Четвертий тип це спеціалізована техніка різних галузей, наприклад гірничодобувної, нафтохімічної, або військової. Дана перевезення вимагає використання тралів з важкої вантажністю, додатковою фіксацією і наявністю бічних бортів.

П’ятий тип це перевезення суднобудівної техніки і морського транспорту.

Шостий, перевезення труб, трубопроката і різних металевих конструкцій, для перевезення необхідно забезпечити міцну фіксацію вантажу.

Сьомий тип це перевезення збірних вантажів, цехів, фабрик, виробничих ліній і так далі.

При необхідності перевезення перерахованого вище вантажу ви можете звернутися до наших фахівців, ми організуємо доставлення швидко, безпечно і якісно.

Інші новини

Scroll to top