Експедиція вантажів, що це і для чого потрібно?

Досить часто замовники цікавляться навіщо потрібен експедитор вантажів? Чим він займається, а чому послуги експедитора так дорого коштують?

Експедитор це один з важливих членів команди який забезпечує надійну і безпечну перевезення вантажу в точку доставки. Експедитор це не просто супроводжує вантажу, це людина яка займається оформленням всіх документів, він займається розв’язанням усіх питань на митниці, пакетом супроводжуючих документів також в його відповідальності.

Крім того, в разі непередбачених обставин, саме експедитор займається розв’язанням питань вже на місці, в разі змін в маршруті він погоджує його як з місцевою владою, так і з керівництвом і замовником перевезення.

Так вартість послуг експедитора входять у вартість перевезення, в нашій компанії працюють професіонали своєї справи, експедитори не є винятком, і як наслідку послуга з перевезення може здатися вам дорогий, але розберімося.

Ви впевнені в тому що ваша вантажоперевезення відбудеться без ексцесів? ми немає, адже найчастіше різні ситуації все ж відбуваються, професійний експедитор вирішить будь-яке питання, швидко, ефективно і з найменшими втратами. А це по-перше, заощадить ваш час, друге заощадить ваші гроші.

Звертаючись в нашу компанію ви укладаєте договір і на перевезення негабаритного вантажу і на експедування вашого вантажу в точку доставлення. При необхідності перевезення негабаритного вантажу звертайтеся до фахівців компанії Інтерфрахт, ми доставимо ваш вантаж швидко і безпечно незалежно від обставин які можуть трапитися в процесі перевезення.

Інші новини

Scroll to top