Перевезення балок та металоконструкцій по Україні

«Інтерфрахт» регулярно перевозить негабаритні вантажі, зокрема будівельні конструкції. Будівельні елементи з металу поступаються вагою залізобетонним, але при цьому можуть помітно відрізнятися своїми габаритами, які найчастіше є нестандартними для перевезення.

Перевозка балок и металлоконструкций по Украине 1

Тому транспортування металоконструкцій здійснюється з використанням спеціальних кроків, пов’язаних із підготовкою маршруту та організацією такелажних робіт.

 • якість покриття
 • розміри дорожніх розв’язок, мостів, тунелів
 • можливі погодні умови

При організації перевезення металоконструкцій автотранспортом слід враховувати такі фактори:

Якщо загальна маса автопоїзда перевищує 40-60 тонн, це тягне за собою обмеження щодо навантажень на вісь, у тому числі сезонні.

Іноді габарити металоконструкції можуть перевищувати дозволені обмеження, і тоді не обійтися без розробки спеціального проекту, що включає детальне опрацювання маршруту і складання плану дорожнього руху, підготовку об’єктів інфраструктури (зміцнення або підйом мостів, будівництво доріг, тощо).

Якщо висота більше 4,5 м, то необхідно буде підняти лінії електропередач. Цього можна уникнути, здійснюючи перевезення на тралах вантажною висотою 0,5 -0,3 м.

У випадку, з металоконструкціями, що мають велику довжину, знадобляться телескопічні розсувні трали.

Також варто приділити особливу увагу закріпленню металоконструкції на тралі. Воно має бути надійним та забезпечувати стійкість. У випадку з плоскими металоконструкціями враховувати необхідно вплив вітру.

Залежно від габаритів виробів та кількості металоконструкцій використовуються одновісні та двовісні фермовози для перевезення ферм завдовжки 12, 18, 24 м. Перевезення балок та паль може виконуватись блоковозами-трубовозами.

Для транспортування будівельних конструкцій, у тому числі металевих, розроблено та використовується декілька типів спеціалізованих напівпричепів:

Перевозка балок и металлоконструкций по Украине 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Перевозка балок и металлоконструкций по Украине 3

  На вартість послуги впливає розмір, габарити та вага металоконструкції. Велике значення має відстань, на яку здійснюватимуться перевезення, можливість під’їзду до місць навантаження-вивантаження та інші параметри. Негабаритність вантажу також впливає на вартість. У ціну включаються послуги навантаження-вивантаження, такелажні роботи, робота вантажників та інші додаткові заходи, які нам доводиться виконувати. Звертайтесь до менеджера компанії, він надасть вам конкретні дані. Але остаточна ціна на послуги компанії буде відома тільки після оформлення замовлення.

  Компанія “Інтерфрахт” знаходиться на ринку вже понад 20 років. За цей час ми зібрали великий штат професіоналів, розширили автопарк та готові реалізувати практично будь-який, навіть найскладніший проект. Ми працюємо по всій Україні, а також готові зробити доставку далеко за її межі.

  Scroll to top