Перевезення дорожньої техніки

Дорожня техніка - це один із класів досить складного та потужного обладнання, яке активно застосовується практично щодня.

При перевезенні дорожньої техніки замовнику дуже важливо врахувати такі моменти:

1- Дуже важливо, щоб перевезенням дорожньо-ремонтно-будівельних машин займалися фахівці, оскільки дуже часто саме під час завантаження та розвантаження техніку пошкоджують і іноді такі пошкодження несправні. Щоб доставка була успішною, необхідно врахувати низку технічних особливостей: розмір, вагу, обсяг, специфіку збирання. Розміри і вагу слід знати заздалегідь, тому що від цього залежить, який вам потрібен вид транспорту для перевезення, з якою вантажністю.

2- Абсолютно НЕ РЕКОМЕНДОВАНО, щоб перевезенням техніки займалися звичайні евакуатори. Це, можливо, дешевше, але більшість евакуаторів просто не витримують вагу такої техніки. Крім того, водії евакуаторів не завжди дотримуються технологій та вимог техніки перевезення. Це може бути, наприклад, перевезення відкритого асфальтоукладача в дощ, бурю, що неприйнятно, оскільки веде до внутрішніх пошкоджень вантажу.

Найкраще використовувати трали зі спеціально укріпленими осями, це дозволить доставити техніку з вагою понад 5 тонн у пункт призначення. Також необхідно перевірити наявність деталей, які можна та потрібно демонтувати, щоб не пошкодити їх під час перевезення.

3- Правильна установка техніки на самому тралі, її розташування та фіксація є запорукою успішного вантажоперевезення. Якщо асфальтоукладач не пересувається самостійно, його необхідно завантажити лебідкою. Для цього слід заздалегідь уточнити тип завантаження: він може бути з передньої, задньої, бічної та верхньої сторони. Завдяки цьому ви можете вибрати потрібний трал під вашу техніку. Якщо машина може заїхати самостійно на навантажувач, застосовуються спеціальні трали з гідравлічним механізмом. Для надійного закріплення дорожньої техніки на тралі застосовуються кріпильні троси та спеціальні ремені, а також гачки. Їх встановлюють спеціально на тралі з урахуванням розмірів вашої техніки.

4- Звертайтеся лише до спеціалізованих компаній. Чому? По-перше, для перевезення дорожньої техніки потрібен дозвіл влади та Укравтодору. У компаніях, які займаються цим на постійній основі, система отримання дозволів давно налагоджена та займає мінімум часу. По-друге, завдяки роботі з професіоналами ви можете доставити разом не один асфальтоукладач, а всю дорожню техніку разом, завантажити на один трал із надвисокою вантажопідйомністю відразу кілька одиниць техніки, наприклад два асфальтоукладачі, і фахівці зможуть розмістити її так, щоб перевезення було успішним.

Перевозка дорожной техники 1

Також варто приділити особливу увагу закріпленню техніки на тралі. Під визначення «дорожня техніка» попадають:

Перевозка дорожной техники 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Перевозка дорожной техники 3

    На вартість послуги впливає розмір, габарити та вага металоконструкції. Велике значення має відстань, на яку здійснюватимуться перевезення, можливість під’їзду до місць навантаження-вивантаження та інші параметри. Негабаритність вантажу також впливає на вартість. У ціну включаються послуги навантаження-вивантаження, такелажні роботи, робота вантажників та інші додаткові заходи, які нам доводиться виконувати. Звертайтесь до менеджера компанії, він дасть вам конкретні дані. Але остаточна ціна за послуги компанії буде відома тільки після оформлення замовлення.

    У разі необхідності перевезення дорожньої техніки звертайтеся до фахівців компанії “Інтерфрахт”. Ми доставимо вашу техніку в цілості в будь-яку точку на карті.

    Scroll to top