ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАЛОК І
МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ ПО УКРАЇНІ

Інтерфрахт регулярно перевозить негабаритні вантажі, зокрема будівельні конструкції. Будівельні елементи з металу поступаються вагою залізобетонним, але при цьому можуть помітно відрізнятися своїми габаритами, які найчастіше є нестандартними для перевезення.

Тому транспортування металоконструкцій здійснюється з використанням спеціальних алгоритмів, пов'язаних із підготовкою маршруту та організацією такелажних робіт.

При організації перевезення металоконструкцій автотранспортом слід враховувати такі фактори:

Тому транспортування металоконструкцій здійснюється з використанням спеціальних алгоритмів, пов'язаних із підготовкою маршруту та організацією такелажних робіт.

Залежно від габаритів виробів та кількості металоконструкцій використовуються одновісні та двовісні фермовози для перевезення ферм завдовжки 12, 18, 24 м. Перевезення балок та паль може виконуватись блоковозами-трубовозами.

Для транспортування будівельних конструкцій, у тому числі металевих, розроблено та використовується декілька типів спеціалізованих напівпричепів:

Перевозка балок и металлоконструкций по Украине 2
Перевозка балок и металлоконструкций по Украине 3

На вартість послуги впливає розміри, габарити та вага металоконструкції. Велике значення має відстань, на яку здійснюватимуться перевезення, можливість під’їзду до місць навантаження та інших параметрів. Негабаритність вантажу також впливає вартість. У ціну включаються послуги навантаження-вивантаження, такелажні роботи, робота вантажників та інші додаткові заходи, які нам доводиться виконувати. Звертайтесь до менеджера компанії, він надасть вам конкретні дані. Але остаточна ціна на послуги компанії буде відома тільки після оформлення замовлення.

Компанія “Інтерфрахт” знаходиться на ринку вже понад 20 років. За цей час ми зібрали великий штат професіоналів, розширили автопарк і готові реалізувати будь-який, навіть найскладніший проект. Ми працюємо по всій Україні, а також готові здійснити доставку далеко за її межі.

Розрахувати перевезення

Scroll to top