Перевезення будівельних кранів

Будівельні крани використовуються при зведенні висотних будівель. Вони можуть мати різну довжину та вантажність – 8-100 тонн.

Перевезення крана виконується у розібраному вигляді. Загальна маса може становити 30-50 тонн. Маса противаги – ще до 30 тонн. Вага та величезні габарити цього агрегату вимагають особливого підходу до підготовки транспортування.

Компанія “Інтерфрахт” пропонує послуги з перевезення кранів на низькорамних важковозах розсувного типу. Завдяки можливості збільшувати довжину робочого майданчика, такі трали оптимально підходять для транспортування різних довгомірних будівельних вантажів.

Дуже часто для здійснення перевезення крана необхідно задіяти кілька одиниць техніки: трал для перевезення основної частини крана, платформа для перевезення стріли та противаги крана та автокран для вантажно-розвантажувальних робіт. У такому разі без транспортно-експедиторської компанії не обійтись.

Компанія «Інтерфрахт» здійснює перевезення будівельних кранів будь-яких розмірів та будь-якої ваги по Україні. Більшість персоналу працюють з нами з першого дня заснування компанії. Кожен з наших менеджерів, логістів та водіїв мають багаторічний досвід та високу кваліфікацію, що дозволяє нам бути впевненими в тому, що перевезення негабаритних вантажів буде виконано максимально надійно та оперативно.

Перевозка строительных кранов 1

Наші спеціалісти в найкоротші терміни виконують усі етапи перевезення будівельної техніки:

Перевозка строительных кранов 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Перевозка строительных кранов 3

    Компанія “Інтерфрахт” пропонує доступну вартість перевезення кранів по Україні, що обумовлено наявністю власного парку тралів для транспортування негабаритних вантажів. Ми не посередники, що набивають ціну на перевезенні.

    У нас є все необхідне, щоб доставити вашу спецтехніку швидко та надійно до місця призначення, не вдаючись до послуг конкуруючих фірм. Компанія пропонує великий спектр послуг – вантажоперевезення та логістика.

    Scroll to top