Негабаритні вантажні перевезення до Чехії

Перевезення негабаритних вантажів з Чехії Європою вже давно здійснюються через те, що Чеська республіка завжди була одним із промислових центрів Європи.

Негабаритные грузоперевозки в Чехию 1

Негабаритне вантажоперевезення до Чехії та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

 • вага
 • габарити
 • чи є необхідність демонтажу додаткового обладнання
 • складність перевезення
 • чи буде вантаж збірним

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.Негабаритні вантажні перевезення до Чехії з компанією Інтерфрахт проходять за такими принципами

Негабаритные грузоперевозки в Чехию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Негабаритные грузоперевозки в Чехию 3

  За весь час роботи на цьому ринку, а це більше 20 років, до числа наших клієнтів увійшли найбільші компанії нашої країни та всього світу. Реалізовано сотні складних проектів щодо переміщення нестандартних вантажів.

  Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

  Scroll to top