Негабаритні вантажні перевезення до Фінляндії

Фінляндія – досить розвинена країна у Скандинавії. Вона здійснює перевезення різних товарів не лише із сусідніми країнами, але по всій Європі. Перевезення різної техніки тралом досить популярний і зручний спосіб доставки негабаритних вантажів.

Негабаритные грузоперевозки в Финляндию 1

Крім того, на сьогодні необхідно враховувати обмеження, пов’язані з Covid-19. Без команди спеціалістів не обійтись!

Негабаритне вантажоперевезення до Фінляндії та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і труднощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Негабаритные грузоперевозки в Финляндию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки в Финляндию 3

     За весь час роботи на цьому ринку, а це більше 20 років, до числа наших клієнтів увійшли найбільші компанії нашої країни та всього світу. Реалізовано сотні складних проектів щодо переміщення нестандартних вантажів.

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top