Негабаритні вантажні перевезення до Франції

Франція - це країна, яка посідає друге місце Євросоюзу за рівнем розвитку економіки та шосте місце у світі, серед найбільших країн-експортерів.

Негабаритные грузоперевозки во Францию 1

Україна та Франція мають досить тісне співробітництво, і потреба у негабаритних вантажоперевезеннях збільшується з кожним днем.

Вантажоперевезення з Франції в Україну можна здійснити двома різновидами транспорту: морським та автомобільним. Як показує практика, автомобільні вантажоперевезення набагато практичніші, оскільки:

автомобільні вантажоперевезення дешевші

автомобільні вантажоперевезення швидші, оскільки є можливість проходження митниці через менш завантажені митні пункти

автомобільні вантажоперевезення менш прив’язані до погоди, ніж морські, не пов’язані з припливами, відпливами, штормами, вітрами

наші фахівці продумують той маршрут вантажоперевезення, який буде оптимальним саме в конкретну пору року, залежно від завантаженості митних пунктів та безпеки доставки самого вантажу.

Негабаритне вантажоперевезення до Франції та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Компанія “Інтерфрахт” займається негабаритними вантажоперевезеннями з Франції наступних товарів:

Негабаритные грузоперевозки во Францию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Негабаритные грузоперевозки во Францию 3

    Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

    Scroll to top