Негабаритні вантажні перевезення до Словаччини

Словаччина – маленька європейська країна, зі столицею, яка знаходиться за 60 км від іншої столиці - австрійського міста Відень. Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Негабаритные грузоперевозки в Словакию 1

Негабаритне вантажоперевезення до Словаччини та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Трали можна класифікувати за кількома ознаками. Перша класифікація – за вантажопідйомністю трали поділяють на легкі, середні, важкі (від 20 до 110 тонн) та супер важкі (понад 110 тонн). Останні є платформами з можливістю модифікації платформи як у довжину, так і в ширину. Друга класифікація – це класифікація за вантажною висотою. Трали поділяються на високорамні від 1 до 1,5 метрів, низькорамні від 0,5 до 0,9 метрів, та із заниженою вантажною висотою – від 0,18 до 0,4 метрів. Третя класифікація – це розподілення тралів за кількістю осей. Трали з легкою, середньою та важкою вантажністю мають від 3 до 9 осей. Трали у класі «суперважка» вантажність мають від 10 осей.

Основними обмеженнями, що діють на території Словаччини, є:

обмеження пов’язані з Covid-19

допустима вага вантажу, що перевозиться по країні, не повинна перевищувати 30 тонн на один автомобіль, при цьому вага самої вантажівки з тралом не повинна перевищувати 45 тонн. Це обмеження діє на всій території Словаччини.

Компанія “Інтерфрахт” займається негабаритними вантажоперевезеннями зі Словаччини наступних товарів:

Негабаритные грузоперевозки в Словакию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Негабаритные грузоперевозки в Словакию 3

  Через Словаччину проходять три основні вантажопотоки до Європи:

  Берлін-Стамбул,

  Братислава-Україна,

  Гданськ-Жиліна.

  Отже, на території Словаччини є ціла мережа швидкісних автобанів.

  Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

  Scroll to top