Перевезення комбайна: особливості та порядок

Які документи потрібні для перевезення комбайна

Перевезення комбайна потребує погодження з транспортною поліцією та дорожньою службою. Оформленням дозвільних документів займається вантажовласник, але транспортно-експедиторська компанія повинна проконтролювати наявність повного пакета документів. До нього входить:

 • техпаспорт на комбайн;
 • товарно-транспортна накладна;
 • страховка за необхідністю;
 • договір та дозвіл на перевезення негабаритного вантажу.

У водія, крім паспорта, водійського посвідчення та медичного полісу, має бути ліцензія на такі вантажоперевезення, реєстраційне свідоцтво вантажного спецтранспорту та талон техогляду.

Коли потрібно швидко та якісно перевезти комбайн, екскаватор та іншу важку техніку сільськогосподарського призначення, звертайтесь до спеціалістів компанії “Інтерфрахт”. Ми бездоганно виконуємо свою роботу, дбаємо про збереження вантажу на кожному етапі та завжди доставляємо його вчасно.

У сільському господарстві, трал для перевезеннь негабаритних вантажів потрібен регулярно. Щорічне збирання врожаю та посівні роботи не обходяться без транспортування комбайнів, оскільки ця спецтехніка задіяна у всіх сегментах агропромислового комплексу. Враховуючи високу вартість техніки сільськогосподарського призначення, складність її обслуговування та ремонтних робіт, не кожне господарство може дозволити собі придбати її. Більшість фермерів орендують спецтехніку, а це означає, що їм разом із нею потрібен і трал - вантажоперевезення комбайнів можливо виконати лише таким транспортом.

Особливості перевезення комбайнів

Сільськогосподарська техніка часто відноситься до категорії негабаритних вантажів. Причому вона може перевищувати розміри габаритних об’єктів одночасно за всіма параметрами. Найчастіше техніка сільськогосподарського призначення – великоваговий, великогабаритний та довгомірний вантаж. При цьому об’єкт досить дорогий, тому транспортування комбайнів і екскаваторів – складне та відповідальне завдання. Негабаритні вантажні перевезення вимагають професійного підходу, організувати їх самостійно не зможуть ні постачальник, ні орендар чи покупець. Тому таке завдання слід довіряти фірмам, що спеціалізуються на вантажоперевезеннях, у тому числі негабаритних.

Компанія “Інтерфрахт” має величезний досвід організації перевезень сільськогосподарської техніки, верстатів та іншого обладнання. Завдяки 20-річному досвіду роботи у цій сфері наша команда може доставити сільськогосподарську техніку будь-яких розмірів на будь-які відстані. Ми розуміємо, наскільки важлива у сезон врожаю своєчасна доставка спецтехніки. Тому завжди дотримуємося термінів та гарантуємо безпеку вантажу.

Коли потрібне транспортування комбайнів

Сільськогосподарська техніка може самостійно переміщатися, але виключно полями. Для руху по дорожньому покриттю вона не призначена, оскільки може пошкодити його та створити аварійну ситуацію на дорозі. Техніка сільськогосподарського призначення неспроможна розвивати велику швидкість і часто виступає межі смуги, ніж може заблокувати рух на дорогах загального користування. Тому транспортування комбайна належить до спецперевезень. Трал для вантажоперевезення такого типу може знадобитися, коли потрібно:

 • перевезти комбайн від продавця до покупця;
 • доставити його до сільськогосподарського об’єкта від місця консервації та назад;
 • перемістити до місця технічного обслуговування чи ремонту у разі потреби;
 • перекинути техніку з однієї ділянки на іншу;
 • взяти чи здати комбайн у найм.

Швидке транспортування негабариту – завдання, з яким можуть впоратися лише професіонали. Але у сільському господарстві важлива оперативність. Доставка комбайна для ремонту чи використання за призначенням вимагає терміновості, щоб не зіпсувався врожай. Тому важливо довіряти перевезення транспортно-експедиторської компанії, яка має хорошу репутацію, багаторічний досвід і може забезпечити відповідний трал для вантажоперевезення.

Етапи перевезення комбайна тралом

Команда транспортно-експедиторської компанії “Інтерфрахт” добре знайома із послідовністю організації транспортування сільськогосподарських комбайнів. Ми знаємо, які складнощі можуть виникнути і як їх попередити. Тому наші замовники завжди отримують свій вантаж в обумовлений термін.
Транспортування комбайна проходить у кілька етапів:
 1. Логіст розробляє маршрут, з урахуванням якості дорожнього покриття, пропускної спроможності ділянок доріг, перешкод у вигляді тунелів, шляхопроводів, мостів, залізничних переїздів.
 2. Далі належить підібрати трал для перевезення негабаритних вантажів, з урахуванням характеристик та особливостей об’єкта.
 3. Розробити схему кріплень спецтехніки на платформі, яка забезпечить її нерухоме розташування та надійну фіксацію рухомих елементів. Команда “Інтерфрахт” якісно та професійно виконує такелажні роботи, чітко розуміючи, як поводитися з нестандартним вантажем.
 4. Далі вантажовласник може приступати до вантажних робіт. Якщо використовувати низькорамний трал для перевезення великогабаритних вантажів з апарелями або переднім заїздом, комбайн може заїхати і з’їхати з нього своїм ходом. Якщо він не на ходу, використовують підйомну техніку.
 5. Перевезти та вивантажити комбайн у точці призначення.
 

Які документи потрібні для перевезення комбайна

Перевезення комбайна вимагатиме погодження з транспортною поліцією та дорожньою службою. Оформлення дозвільних документів займає вантажовласник, але транспортно-експедиторська компанія повинна проконтролювати наявність повного пакета документів. До нього входить:

 • техпаспорт на комбайн; 
 • товарно-транспортна накладна;
 • страховка за необхідності;
 • договір та дозвіл на перевезення негабаритного вантажу.

У водія, крім паспорта, посвідчення водія та медичного полісу, має бути ліцензія на такі вантажоперевезення, реєстраційне свідоцтво вантажного спецтранспорту та талон техогляду.

Коли потрібно швидко та якісно перевезти комбайн, екскаватор та іншу важку техніку сільськогосподарського призначення, звертайтесь до спеціалістів компанії “Інтерфрахт”. Ми бездоганно виконуємо свою роботу, дбаємо про збереження вантажу на кожному етапі та завжди доставляємо його вчасно.

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Правильно організований процес вантажоперевезень на підприємствах агропромислового комплексу безпосередньо впливає прибуток. Команда транспортної компанії «Інтерфрахт» багато років співпрацює з підприємствами сільського господарства та добре знайома з правилами вантажоперевезень даного сегменту. Один із наших профільних напрямків – перевезення великогабаритних вантажів, ціни на такі послуги в нашій компанії мінімальні. Розрахувати вантажоперевезення можна на сайті компанії або звернутися до менеджерів.

  Scroll to top