Перевезення кранів

Негабаритні вантажоперевезення є однією зі складних сфер для України, це пов'язано із поганим станом доріг в Україні, а також складною бюрократичною системою.

Перевозка кранов 1

 Перевезення крана, що підпадає під поняття негабарит за всіма параметрами, довжина, ширина, вага, у випадку з кранами їх необхідно перевозити в розібраному стані для забезпечення безпечного та ефективного вантажоперевезення. Крани можуть бути різного типу, але в основному їх поділяють на самохідні або ті, що кріпляться на поверхню вантажівки.

Кожна будівельна компанія іноді зіштовхується з необхідністю доставки різних негабаритних вантажів, у тому числі і різних кранів. Незалежно від того самохідний кран, чи він кріпиться, його вантажоперевезення слід здійснювати на тралі, так як вага стандартного крана перевищує 10 тонн. Негабаритне вантажоперевезення крана передбачає розбір додаткового обладнання, фіксацію стріли і кріплень на тралі, металевими тросами або з використанням ланцюгів. У таких вантажоперевезеннях використовуються трали з верхнім або бічним завантаженням, за допомогою лебідки.

Негабаритне вантажоперевезення гусеничного крана передбачає поділ між собою пересувної частини крана та стріли, завдяки цьому можна надійно зафіксувати вантаж на тралі. У випадку з гусеничним краном можна використовувати трал з різними типами завантаження, якщо кран пересувний, то оптимально використовувати трал із заднім завантаженням, у такій техніці є гідравлічна система, яка опускає платформу вниз під кутом дев’ять градусів і кран сам може заїхати на трал. Якщо немає можливості заїзду гусеничного крана на трал, оптимально використовувати трал з верхнім або бічним завантаженням, і завантаженням за допомогою лебідки.

Фахівці компанії Інтерфрахт при організації негабаритного вантажоперевезення крана враховують такі особливості вантажу:

Перевозка кранов 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Перевозка кранов 3

     

    На вартість послуги впливають розміри, габарити та вага металоконструкції. Велике значення має відстань, на яку здійснюватимуться перевезення, можливість під’їзду до місць завантаження-вивантаження та інші параметри. Негабаритність вантажу також впливає на вартість. У ціну включаються послуги завантаження-вивантаження, такелажні роботи, робота вантажників та інші додаткові заходи, які нам доводиться виконувати. Звертайтесь до менеджера компанії, він надасть вам конкретні дані. Але остаточна ціна на послуги компанії буде відома тільки після оформлення замовлення.

    За потреби організації негабаритного вантажоперевезення, а саме крана, звертайтесь до фахівців компанії Інтерфрахт. Працюючи з нами ви отримаєте ефективне, швидке та головне безпечне вантажоперевезення, з можливістю контролю вантажу двадцять чотири години на добу.

    Scroll to top