Перевезення навантажувачів

Навантажувач - один з найбільш затребуваних типів складського обладнання, що часто використовується. Саме з його допомогою проводиться широкий спектр вантажно-розвантажувальних робіт, вантажі складаються на стелажі.

Ця техніка експлуатується на закритих та відкритих, великих та невеликих, приватних робочих майданчиках. Але автонавантажувач має один істотний недолік. Він не пристосований для самостійного пересування на великі відстані. У деяких випадках для перевезення навантажувача своїм ходом не дозволяє дорожнє покриття. На далекі відстані переміщатися на навантажувачі економічно невигідно через високу витрату палива. Тому в переважній більшості випадків потрібне перевезення навантажувача на місце його подальшого використання.

Транспортування негабаритних вантажів регулюється особливими правилами. Вони покликані забезпечити безпеку водія та інших учасників руху. Для того, щоб перевести навантажувач, потрібно зібрати низку документів та отримати дозвіл на доставку. Весь процес складається з декількох етапів, які включають: підготовку механізму, його завантаження, збір документів, підбір техніки для перевезення, безпосередньо доставку і розвантаження. Крім цього, логісти компанії детально продумують маршрути переміщень для безпечного транспортування. Не варто забувати про розміри та вагу вантажу.

Перевозка погрузчиков 1

Перевезення навантажувача складається з кількох етапів:

Перевозка погрузчиков 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Перевозка погрузчиков 3

    Слід уточнити тип навантаження, оскільки він варіюється від моделі та розміру вантажу. Для надійного закріплення навантажувача на тралі застосовуються кріпильні троси та спеціальні ремені, а також гачки для кріплення. Їх встановлюють на тралі з урахуванням розмірів техніки. Навантаження та фіксація негабариту – найважливіші етапи, від яких залежить безпека руху. Трал має спеціальний пристрій для канатів, ременів, стопорних механізмів, які обмежують переміщення техніки, що перевозиться всередині.

    За необхідності перевезення навантажувача звертайтесь до фахівців компанії “Інтерфрахт”. Ми доставимо вашу техніку в цілості та збереження в будь-яку точку на карті.

    Scroll to top