Перевезення негабаритних вантажів з/в Німеччину

Німеччина займає перше місце у Європі за розвитком промисловості і технологій, як результат - негабаритні вантажоперевезення є необхідними на ринку цієї країни. Наприклад, в Україну з Німеччини експортують сучасне обладнання, техніку, машини та багато іншого.

Перевозка негабаритных грузов из/в Германию 1

Хороша мережа автобанів в Німеччині дозволяє доставити будь-який вантаж як габаритний так і негабаритний по країні протягом кількох днів, крім того перевагами роботи з Німеччиною є простота і швидкість оформлення документів, легкість у перетині кордону і наявність у країні хорошої логістичної системи.

Організація автомобільних негабаритних вантажних перевезень до Німеччини з “Інтерфрахт” – це:

 • швидке та гарантовано безпечне вантажоперевезення;
 • повне забезпечення організації та проведення вантажоперевезення, включаючи завантаження, розвантаження та супровід вантажу;
 • продуманий та ефективний маршрут вантажоперевезення;
 • надання можливості відстеження пересування вантажу 24 години на добу;

Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Негабаритне вантажоперевезення до Німеччини і з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Перевозка негабаритных грузов из/в Германию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Перевозка негабаритных грузов из/в Германию 3

  Завдяки багаторічному досвіду роботи Інтерфрахт на ринку міжнародних перевезень з легкістю забезпечить максимально оперативну доставку вашого вантажу.

  Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача.

  Scroll to top