Перевезення негабаритної техніки для гірничодобувних підприємств

Спеціалізація гірничодобувних підприємств проста і зрозуміла для кожного її працівника, а ось перевезення набагато складніший і
багатогранний процес.

Перевозка негабаритной техники горнодобывающими предприятиями 1

Гірничодобувне обладнання не підпадає під жодну стандартизацію, оскільки відрізняється як за габаритами, так і за особливостями конструкції.

Перевезення такого великогабаритного вантажу в основному здійснюється в закритих тралах, для забезпечення безпеки вантажу від зайвої вологи та різних зовнішніх факторів.

Однією з основних особливостей перевезення гірничодобувного обладнання є перевезення вантажів, вага яких може досягати 100 000 тонн. Для перевезення такого вантажу використовують спеціальні платформи або трали з високою вантажністю та укріпленими осями.

Перевезення кожного надважкого негабаритного вантажу є особливим, тому що в такій ситуації необхідно використовувати спеціальну платформу з системою амортизації для зменшення тиску на шини, а також з укріпленою підвіскою. Крім того, негабаритні перевезення гірничодобувного обладнання потребують правильного розміщення вантажу, додаткових кріплень для фіксації.

Маршрут для перевезення планується заздалегідь для того, щоб перевірити вантажність мостів та наявність переїздів за маршрутом.

Гірничодобувне обладнання, як і будь-який негабарит, необхідно перевозити за певними правилами, два з них є основними:

Перевозка негабаритной техники горнодобывающими предприятиями 2

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Перевозка негабаритной техники горнодобывающими предприятиями 3

Якщо перевезення для гірничодобувних підприємств є міжнародним, необхідно також враховувати вимоги до такого типу перевезень у країнах через які необхідно проїхати за маршрутом. Міжнародні вантажоперевезення мають низку вимог, що змінюються залежно від законодавства країн.

За необхідності організації негабаритного вантажоперевезення звертайтесь до фахівців компанії Інтерфрахт. Працюючи з нами ви отримаєте ефективне, швидке та безпечне вантажоперевезення, з можливістю контролю вантажу двадцять чотири години на добу.

Scroll to top