Перевезення негабаритних вантажів для заводів та виробництв

Перевезення негабаритних вантажів є досить популярним і практичним методом перевезення вантажів для різних заводів і виробництв.

Перевозка негабаритных грузов для заводов и производств 1

Процес підготовки до перевезення включає кілька етапів:

Перший етап це підготовка до перевезення, вона включає оцінку великовагового вантажу, його габарити, кількість і вагу, вибір і підготовку транспорту. У випадках з перевезенням важкого обладнання необхідно вибирати, а іноді навіть збирати трали з посиленим каркасом та спеціальними кріпленнями для фіксації вантажу під час перевезення. Далі проходить розробка маршруту та отримання всіх необхідних дозволів для транспортування.

Розробка маршруту та оформлення дозволів необхідні у випадках перевезення великовагового вантажу, оскільки іноді доводиться проводити перекриття доріг, розбір ліній електропередач або навіть зміцнення мостів.

У випадках якщо перевезення є міжнародним до етапу підготовки включається також оформлення всіх необхідних документів, узгодження маршруту з владою та відповідність усім вимогам.

Другим етапом є сам процес перевезення негабаритного вантажу, завантаження устаткування на трали за допомогою вантажної спецтехніки і фіксування вантажу.

І третій етап включає доставку і розвантаження негабаритного вантажу. Іноді є необхідність у розборі верстатів та виробничих ліній, в основному коли перевезення у такому вигляді для них буде безпечнішим.

Розрахувати перевезення

Заповніть заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться наш
менеджер для розрахунку вартості замовлення

Перевозка негабаритных грузов для заводов и производств 3

Для того щоб провести перевезення цілого заводу необхідно мати цілий автопарк і штат водіїв, якщо вони не потрібні вам на постійній основі, то рекомендуємо звернутися до команди професіоналів, компанія, що спеціалізується на перевезеннях негабаритних вантажів, справитися з цим завданням набагато швидше і безпечніше.

При перевезенні негабаритного вантажу для заводу чи виробництва необхідно обов’язково розробляти окремий проект, з точним описом всіх складових негабаритного вантажу, розробленої логістикою маршруту та з обов’язковим супроводом вантажу.

Scroll to top