Перевезення негабаритних вантажів для металообробних підприємств

Металообробна галузь постійно розвивається, наслідком цього є постійна модернізація обладнання та необхідність у негабаритних вантажоперевезеннях.

Перевозка негабаритных грузов для металлообрабатывающих предприятий 1

Металообробні підприємства потребують перевезення кількох типів вантажів. Перший, це продукція чи сировина, вона може бути негабаритом за розмірами і вагою, другий – це устаткування виробництва, різні верстати, виробничі лінії, доменні печі та багато іншого.

Основною складністю перевезення такого обладнання є оформлення пакета документів. Найчастіше існує необхідність у транспортуванні цілої виробничої лінії, або навіть цеху – для таких перевезень практично і безпечно використовувати кілька різних типів тралів, при цьому вантаж оформляється одним пакетом документів. При перетині кордону це викличе певні труднощі, та й у межах території України таке перевезення є досить складним.

Які існують обмеження для негабаритних перевезень?

Перевозка негабаритных грузов для металлообрабатывающих предприятий 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Перевозка негабаритных грузов для металлообрабатывающих предприятий 3

    Які додаткові фактори варто враховувати під час транспортування негабаритних вантажів для металообробних підприємств:

    Водій-професіонал. Кваліфікація водія дуже важлива, адже найменша помилка може стати причиною аварії та пошкодження вантажу.

    Супровід. Якщо ширина вантажу перевищує 4 м, то транспортування повинно проводитись за підтримки автодорожньої інспекції.

    Scroll to top