Перевезення негабаритних вантажів для сільськогосподарських підприємств

Сільськогосподарське обладнання/техніка включає в себе будь-які механічні агрегати, що використовуються безпосередньо і в основному для виробництва сільськогосподарської продукції, а також трактори, техніку для обробки ґрунту, для посіву, обприскування, збирання врожаю, заготівлі сіна, переробки кормів, годування та транспортування худоби та для багато чого іншого.

Перевозка негабаритных грузов для сельскохозяйственных предприятий 1

Для таких негабаритних вантажоперевезень необхідно використовувати спеціальні трали, які поділяються за такими характеристиками:

– Вантажопідйомність. Легкі – від 1 до 5 тонн, середні – від 5 до 20 тонн, важкі – від 20 до 110 тонн і суперважкі – понад 110 тонн. Для різного типу техніки та різних її модифікацій слід використовувати різні трали. Наприклад, для перевезення комбайна найкраще використовувати трал з великою вантажністю, а ось для перевезення глибокорозпушувача або причіпного обприскувача вистачить і трала з легкою вантажністю.

– Навантажувальна висота трала. Відрізняється від високорамних, висота яких від 1 до 1,5 метра. Низькорамних, висота яких від 0,1 метра до 0,9 метра та із заниженою вантажною висотою, вони варіюються від 0,18 метрів до 0,4 метрів. Навантажувальна висота трала досить важлива у перевезеннях сільгосптехніки. Що нижче трал, то легше буде перевезти вантаж. Слід враховувати особливості перевезення на дорозі, оскільки дорогою можуть зустрічатися лінії електропередач, мости та різні споруди, які обмежені по висоті.

– Кількість осей на тралі. Осі забезпечують вантажність трала. Трали з легкою, середньою та важкою вантажністю мають від 2 до 9 осей, а ось трали з надважкою вантажністю можуть мати набагато більше ніж 9 осей.

Сільськогосподарське обладнання, як і будь-який негабарит, необхідно перевозити за певними правилами, два з них є основними:

Перевозка негабаритных грузов для сельскохозяйственных предприятий 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Перевозка негабаритных грузов для сельскохозяйственных предприятий 3

    Якщо перевезення сільгосптехніки відбувається без в’їзду у місто, а також без необхідності розбирання автомагістралей, зміцнення мостів та перекриття доріг, то в такому разі техніку можна перевозити Україною без особливого дозволу.

    За необхідності організації негабаритного вантажоперевезення звертайтесь до фахівців компанії Інтерфрахт. Працюючи з нами ви отримаєте ефективне, швидке та головне безпечне вантажоперевезення, з можливістю контролю вантажу двадцять чотири години на добу.

    Scroll to top