Перевозка негабаритных грузов из/в Швейцарию

Доставка вантажів до Швейцарії та з країни в середньому займає близько тижня. Залежно від типу та обсягу вантажу, а також віддаленості початкової та кінцевої точки маршруту, виконуються вантажоперевезення до Швейцарії у Берн або віддалений кантон країни.

Перевозка негабаритных грузов из/в Швейцарию 1

 Підписуючи договір з командою “Інтерфрахт”, ви отримуєте безпеку, швидкість та гарантовано успішне виконання вашого замовлення.

Негабаритне вантажоперевезення до Швейцарії та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Перевозка негабаритных грузов из/в Швейцарию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Перевозка негабаритных грузов из/в Швейцарию 3

    Завдяки багаторічному досвіду роботи Інтерфрахт на ринку міжнародних перевезень з легкістю забезпечить максимально оперативну доставку вашого вантажу.

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача

    Scroll to top