Перевезення негабаритних вантажів з/в Естонію

Внутрішні перевезення по Естонії здійснюються автомобільним транспортом, який забезпечує 80% всього вантажопотоку. З «Інтерфрахт» доставка вантажів до Естонії на автомобілях проходить за 3-7 днів, залежно від типу вантажу та регіону доставки.

Перевозка негабаритных грузов из/в Эстонию 1

Наявність естонських партнерів дозволяє нам надавати послуги оперативно та надійно, організувати міжнародні перевезення Естонія – Україна, Україна – Естонія, включаючи автомобільні, авіа та морські перевезення. Висока якість наших послуг з організації перевезення негабаритних та небезпечних вантажів дозволяє нам впевнено збільшувати обсяг перевезення в Естонію з України або в Україну з Естонії.

Негабаритне вантажоперевезення до Естонії та з неї проходить у кілька етапів:

Перший етап – збір усієї необхідної інформації про вантажоперевезення, тип, вага, габарити вантажу, його особливості, наприклад наявність ковша або стріли.

Другий етап – оформлення пакета документів, розробка маршруту, уточнення всіх особливостей і складнощів, які можуть виникнути на митниці, та карантинні вимоги. А також підбір необхідного за всіма характеристиками вантажу, транспорту.

Третій етап – прибуття автомобіля в точку завантаження. Фіксація вантажу на тралі, якщо необхідно – частковий демонтаж обладнання, відправлення вантажу до точки прибуття.

Прибуття вантажу в точку доставки, розвантаження, успішне портфоліо – це останній четвертий етап.

Для точного розрахунку та організації перевезення ми враховуємо такі характеристики вантажу:

Перевозка негабаритных грузов из/в Эстонию 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Перевозка негабаритных грузов из/в Эстонию 3

    Команда “Інтерфрахт” успішно займається негабаритними вантажоперевезеннями по світу. Ми надаємо всі необхідні послуги з організації, митного оформлення, супроводу та проведення вантажоперевезення за доступною ціною як для різних підприємств, так і для простого споживача

    Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку міжнародних перевезень «Інтерфрахт» з легкістю забезпечить максимально оперативну доставку вашого вантажу.

    Scroll to top