Перевезення розкидачів добрив

Розкидач добрив - це обладнання, що дозволяє не просто вносити, а рівномірно розподіляти добрива по всій заданій ширині захвату, збільшуючи кількість врожаю та його якість.

Перевезення розкидачів добрив є однією з основних послуг нашої компанії. Найзручніший спосіб перевезення цієї техніки – за допомогою трала. Це надійно та безпечно.

Ми можемо гарантувати такі переваги:

По-перше, це безпека перевезення. Для транспортування великогабаритних об’єктів необхідно враховувати чимало чинників. Окрім цього, логісти компанії детально продумують маршрути переміщень для безпечного транспортування. Для надійного закріплення розкидачу добрив на тралі застосовуються кріпильні троси та ремені, а також гачки. Їх встановлюють спеціально на тралі з урахуванням розмірів вашої техніки. Завдяки цьому ви можете вибрати потрібний трал під ваш розкидач. Якщо техніка може заїхати самостійно на навантажувач, застосовуються спеціальні трали з гідравлічним механізмом. Нам важливо доставити ваш вантаж у цілісності та вчасно.

По-друге, прийнятні ціни. Компанія “Інтерфрахт” – лідер на ринку за параметром співвідношення вартості та якості. Розкидачі добрив мають багато відмінностей у своїх габаритах. У кожному випадку компанія підбирає необхідний транспортний засіб для доставки вантажу. Оптимальна вартість розраховується з урахуванням дистанції подорожі.

По-третє, приємний персонал. У нашій компанії ви не зіткнетеся з непорозумінням зі сторони співробітника. Диспетчери відрізняються своєю дружелюбністю і мають повний спектр всієї необхідної інформації про процес доставки.

Перевозка разбрасывателя удобрений 1

Основні переваги співробітництва:

Перевозка разбрасывателя удобрений 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

    Перевозка разбрасывателя удобрений 3

    За необхідності перевезення розкидачів добрив звертайтесь до фахівців компанії “Інтерфрахт”. Ми доставимо вашу техніку в цілості та збереження в будь-яку точку на карті.

    Доставка негабаритного вантажу, у тому числі і розкидачів добрив, які потрапляють під це поняття, вимагає відповідності цілій низці певних вимог, отже, набагато більш практично звернутися до професіоналів!

    Scroll to top