Перевезення самоскидів

Негабаритні перевезення є одним з найпопулярніших видів транспортування вантажів на сьогоднішній день. Компанія «Інтерфрахт» допоможе вам у перевезенні самоскидної техніки та доставить у будь-яку точку на карті.

Перевозка самосвалов 1

Самоскид – це вантажний автомобіль, що самостійно розвантажує причіп або напівпричіп з кузовом. В основному він застосовується для перевезення навалочних, сипких, або інших вантажів, придатних для вивантаження, що проводиться за допомогою їх перекидання з кузова. Є різновидом саморозвантажувального автомобіля, оснащеного причепом, напівпричепом або кузовом бункерного вигляду.

Для зручнішого транспортування самоскиди розбирають на частини. Оскільки великі самоскиди є дорогою технікою, їх доставляють до кар’єрів акуратно.

Зараз для роботи в кар’єрах використовуються три типи самоскидів:

 • Звичайні будівельні;

 • Будівельні, що мають шарнірну раму;
 • Позашляхові кар’єрні.

Чому це завдання варто довірити саме нашим фахівцям?

Перевозка самосвалов 2

Рассчитать перевозку

Заполните заявку и в ближайшее время с Вами свяжется наш
менеджер для просчета стоимости заказа

  Перевозка самосвалов 3

  Наша компанія пропонує перевезти різну негабаритну техніку, включно з перевезенням кар’єрного самоскида. Ми маємо спеціальні низькорамні платформи. Транспортування ними великовантажних вантажівок на будь-які відстані є абсолютно безпечним.

  Фахівці “Інтерфрахт” готові доставити кар’єрну техніку швидко та акуратно до будь-якого міста. Логісти компанії оберуть оптимальний маршрут доставки, що забезпечує оперативність та економічність вантажоперевезення. Перевезенням спецтехніки займаються лише досвідчені водії, які мають відповідну кваліфікацію. Ми гарантуємо точне дотримання термінів доставки, повну безпеку вашого автомобіля.

  Scroll to top