Перевезення сільськогосподарської техніки

Перевозка сельскохозяйственной техники 1

Україна вже не перший рік займає одне з провідних місць у виробництві сільськогосподарської продукції. Однією з основних складових цього успіху є оновлення автопарку та модернізована техніка.

Перевезення сільськогосподарської техніки вимагає дотримання таких правил:

перевезення сільськогосподарської техніки як і будь-якого іншого негабариту має проходити заздалегідь затвердженим маршрутом, даний аспект пов’язаний з тим, що в деяких ділянках дороги необхідно враховувати старі навісні конструкції, слабкі мости, низькі віадуки, а також багато іншого.

перевірити забезпечення кріплення сільськогосподарської техніки до тралу, тільки в такому разі буде гарантовано безпечну доставку вантажу. На більшій частині тралів є можливість встановлення додаткових кріплень.

необхідно оформити всі супутні документи, дозволи та сертифікати, погодивши перевезення сільгосптехніки з місцевою владою, цей аспект є особливо важливим у разі міжнародного перевезення.

забезпечення грамотного навантаження вантажу на трал, наприклад, у тралів компанії Інтерфрахт всі тралі обладнані спеціальними заїздами, якщо таких заїздів немає, краще використовувати вантажний кран.
перевезення необхідно проводити з дотриманням швидкісного режиму, в такому разі перевезення буде безпечним.

дотримання карантинних вимог

у разі проведення міжнародного перевезення сільськогосподарської техніки, оформлення митної декларації, а також пакета документів, до якого входять сертифікати, дозволи та супутня документація.

Перевозити сільськогосподарську техніку найбільш вигідно, просто, швидко та економічно, автомобільним транспортом. Морський та авіатранспорт є більш дорогими видами вантажоперевезень та більш тривалими.

Перевезення сільськогосподарської техніки вимагає отримання дозволу.

Основні переваги співробітництва:

Перевозка сельскохозяйственной техники 3
Перевозка сельскохозяйственной техники 2

Коли потрібен дозвіл на переміщення сільгосптехніки?

1.Коли сільгосптехніка буксується або самохідна:
на позначеній автомагістралі та виступає на зустрічну смугу для двосмугової автомагістралі;
на позначеній автомагістралі та виходить на смугу для проїзду на чотирисмуговій автомагістралі;
або вночі (між заходом сонця і сходом сонця) на не позначеній трасі.

2. Коли сільськогосподарське обладнання завантажується на транспортний засіб або візки і рухається по будь-якій провінційній автомагістралі або вздовж неї.

Коли не потрібен дозвіл на перевезення техніки?

Для сільськогосподарської техніки, що переміщується територією України, дозвіл не потрібен. Сільськогосподарська техніка, що буксирується за автомобілем або самохідна не зазначеною дорогою, не вимагає дозволу для пересування у світлий час доби.

Розрахувати перевезення

Scroll to top